Sitemizde şuan toplam 438 film bulunmaktadır.

Celal ile Ceren izle

34
( Yüksek Kalite )


FILM BILGILERI 10 ay önce eklendi
Celal ile Ceren izle

Başrollerini Şahan Gökbakar ve Ezgi Mola'nın oynadığı Celal ile Ceren filminde Recep ivedik serisinin de yönetmeni olan Togan Gökbakar üstlendi. İnsanlar genellikle tutmuş bir proje olan Recep ivedik serisinin (seveni kadar sevmeyeni de var fakat yaptığı gişe üzerinden değerlendirmek lazım) devamını beklerken Şahan çok farklı bir komedi filmi ile karşımıza çıktı.

Celal ile Ceren farklı bir komedi olmuş. İçerisinde aslında biraz biraz bazı filmleri görebiliyorsunuz ama oraya filmin açığını aramaya giden eleştirmen modunda gitmediyseniz mutlaka gülersiniz. Celal ile Ceren izleyenlerine komedi ile dolu 2 saat vaat ediyor. Filmde Şahan'ın performansını sevdim. Celal ile Ceren izlemeden önce şunu düşünün Recep ivedik serisini sevdim mi ? Çünkü Celal ile Ceren full olarak aynı espiri yöntemleri ile donatılmış bir film.

Celal 30'lu yaşların başında Kadıköy'de babası ile elektrikçi dükkanında devam eden birisidir. Ceren ise aynı yaşlarda ve bu yaşın vermiş olduğu bunalıma girmiş ve büyük bir yapı marketinde (Filmde ismini göreceksiniz) çalışan birisidir. Celal ile Ceren beraberlikleri 6 yıla ulaşmış ve artık evlenmelerine kesin gözüyle bakılmakta olan bir çifttir. Celal  bir gün yakın bir arkadaşının evlilik öncesi bekarlığa veda partisine gitmek ister. Ceren yollamak istemez çünkü arkadaşlarının Celal'e kötü örnek olduğunu düşünür hatta hiç onlarla takılmasını bile istemez. Celal ile Ceren bu yüzden kavga ederler ve Ceren gitmemesi gerektiğine ikna eder. Tabi Celal'in arkadaşları da onu öylece bırakmaz. Onun aklına girerek Ceren'e farklı yalanlarla dışarı çıkarırlar. Celal artık partidedir. O içtiğinde kendini kaybettiği içki roketi de sürekli içirdikleri için kendini kaybetmiştir. Ceren ile ilgili söylememesi gereken şeyler söyler. Bir arkadaşı da bunları video'ya çeker ve ertesi gün facebook'a koyar. Ceren bunları görünce özellikle de söylediklerini duyunca ayrılmak ister. Ceren sadece biraz burnu sürtsün ve bir daha yapmasın düşüncesindedir. Ama Celal yine o çok iyi! arkadaşlarının gazına gelerek ve Ceren'in istediği evlilik baskısının verdiği gazla Ceren'den ayrılır. Celal bekarlığın sultanlık olduğunu, artık arkadaşlarıyla takılmanın sınırsız, yapacaklarının dizginlenmeyeceği bir hayat olduğunu düşünür. Aslında her şey mükemmel başlar. Asıl film ise bundan sonra başlamaktadır. Celal'in başına gelmeyen hiç bir şey kalmaz. Bütün aksilikler, kötülükler hep Celal'in üzerindedir.

Tür: Yerli Filmler

IMDB Puanı: 2,1

Yönetmen: Togan Gökbakar

Oyuncular: Şahan Gökbakar , Ezgi Mola , Gökçen Gökçebağ , Dilşah Demir

Etiketler: , , , ,

YORUMLAR Yorum Yapmak Istermisiniz ?