Sitemizde şuan toplam 438 film bulunmaktadır.

Demir Yumruklu Adam izle

32
( Yüksek Kalite )

FILM BILGILERI 6 ay önce eklendi
Demir Yumruklu Adam izle

Quentin Tarantino, uzun zamandır çalıştığı RZA ve Eli Roth’un çektiği, aslında kung-fu klasiklerinden esinlenilmiş harika bir aksiyon ve macera filmi olan Demir Yumruklu adam ile sizlerle.
Demir Yumruklu adam filminde hem yönetmen koltuğunda hem de filmin baş rolünde RZA var. Film 19. yüz yılda Çin’de geçiyor. Büyük bir vatan haini ülkesine sürekli zarar vermektedir. Artık buna ülkenin geleceği için dur denmesi lazımdır. Sadece bu görev için ülkenin en önde gelen savaşçılarının, suikastçilerinin ve bir de yalnız yaşayan kahramanın epik hikayesi anlatılıyor.
Çin’de bir orman köyüne geldiğinden beri oranın tek demircisi olan kişiye ölümcül savaş aletleri yapması için orada yaşayan radikal kabile toplulukları aşırı derecede baskı yapmaktadır. Farklı gruplar arasında savaş sesleri daha yüksek çıkmaya başlayınca baskıya dayanamaz ve kendisini insani bir silaha dönüştürmek için eski bir enerjiyi kullanır. Yanında önemli kahramanlarla ruhu bile olmayan düşmanlara karşı savaşırken, kendisinden olmayan ama benimsediği halkın kurtarıcısı halini almıştır. Fakat artık tek sıkıntı bu da değildir. Sahip olduğu gücü kontrol altında tutmak zorundadır.

Tür: Aksiyon Filmleri, Macera Filmleri

Yapım: ABD 2012

IMDB Puanı: 7.8

Yönetmen: RZA

Oyuncular: Russell Crowe, Jamie Chung, Lucy Liu, RZA, Zhu Zhu, Pam Grier, Dave Bautista,

Etiketler: , , ,

YORUMLAR Yorum Yapmak Istermisiniz ?