Sitemizde şuan toplam 438 film bulunmaktadır.

Erkek Tarafı Testosteron izle (FRAGMAN)

6
( Yüksek Kalite ) Tek Part Part 2Yorum yap

Erkek Tarafı Testosteron izleyicileri için film şuan Fragman halinde sitemizde eklidir.

FILM BILGILERI 4 ay önce eklendi
Erkek Tarafı Testosteron izle (FRAGMAN)

Kadınların tarafından yaşama ve ilişkilere göz atan ve incelemelerde bulunan pek çok film bulunuyor. Ancak bu konuyu birde erkek tarafından gözlemleyen bir film olan Erkek Tarafı Testosteron kadın ve erkek ilişkisinin, erkekler üzerinde yaratmakta olduğu etkiler tartışılıyor.
Katıldıkları bir düğünün iptal olması ile nikah salonun savaş alanına dönmesi nedeni ile kafa dağıtmak üzere gittikleri bir restoranda ünlü bir kadının neden bir bilim adamı ile ilişkisini düğünde bitirmeye çalıştığı üzerinden kadın erkek ilişkisi üzerine kafa yoran yedi arkadaşın komik hikayeleri konu edinilmekte olduğu Erkek Tarafı Testosteron filminde kadın ve erkek ilişkisi en farklı şekilleri ile yedi kafadar tarafından irdeleniyor.
Katıldıkları düğünün iptal olması üzerine bu yedi kafadar, kafa dağıtmak amacı ile bir restorana giderler ve burada aralarında uzun bir erkeklerin durumu ve kadınların, erkeklerin yaşamlarında bulundukları konumu üzerine uzun bir sohbete başlarlar. Tiyatrodan sinemaya uyarlanmış olan nadir filmlerden biri olan Erkek Tarafı Testosteron filminde bu yedi kafadar kadınların erkekler üzerinde neden bu kadar etkili olduğunu tartışmaya başlarlar.
Erkek tarafı testosteron izle ile bir çok komik sahneyi seyredebilecek olan izleyici filmin kaliteli kadrosu ile de beklentilerini karşılayacaktır. Filmin IMDB puanı çok düşük geldi. Erkek tarafı testosteron izleyenler 4,1 gibi bir puan ortalaması ile notlarını düşük tuttuklarını düşünebiliriz. Sinemalar Puanı ise 6.7.

Tür: Yerli Filmler

Yapım: Türkiye 2013

IMDB Puanı: 4,1

Yönetmen: İlksen Başarır

Oyuncular: Mert Fırat , Onur Ünsal , Emre Karayel , Timur Acar , Metin Coşkun

Etiketler: , , , ,

YORUMLAR Yorum Yapmak Istermisiniz ?
 

“Erkek Tarafı Testosteron izle (FRAGMAN)” filminde 2 Yorum bulunuyor.