Sitemizde şuan toplam 438 film bulunmaktadır.

Kedi Özledi izle

11
( Yüksek Kalite ) Tek Part Part 1 Part 2 Part 3 Part 4Yorum yap


FILM BILGILERI 4 ay önce eklendi
Kedi Özledi izle

Uzun süredir üzerinde çalışılmakta olan bir üçlemenin ilk filmi olan Kedi Özledi filminde, birbirlerini çok seven ancak ilişkilerinde büyük sorunlar yaşamakta olan bir çiftin oldukça komik ve garip hikayesi konu ediniliyor. Bu şekilde ilişkilerinde büyük kopmalar olan ancak birbirlerini çok seven bir çift, ilişkilerindeki bu yaraları ve kopukları bir kedi ile onarma ve yeniden bir araya getirmeye çalışırlar.
Artık otuzlu yaşlarına merdiven dayamış olan Kıymet ve Kadir çifti, üniversiteyi bitirdikten sonra tanışmalarından sonra bir daha hiçbir zaman ayrılmamışlardır. Öyle ki bu uzun süren ve kusursuz devam etmekte olan ilişki, Kıymet ve Kadir çiftinin çevresindekiler için örnek ilişkiyi temsil etmeye başlamıştır. Ancak Kedi Özledi filminde, Kadir arkadaşları yüzünden ilişkisinde sorunlar ile karşı karşıya kalmaya başlar.
Bunun sebebi ise Kadir’in arkadaşlarının sınırları zorlayan çapkınlıklarıdır. Bu şekilde büyük düğüme doğru giden Kedi Özledi filminde Kıymet ve Kadir çifti artık öyle bir noktaya geleceklerdir ki ikisinin de anlayamadığı ve akıllarına gelmeyecek bir karmaşıklığa bürünecektir.
Kedi özledi izlemek isteyenler için film sinemada yerini aldı. Son zamanlarda bir çok kişi tarafından sempati duyulan İlker Ayrık’ın baş rolünde oynadığı filmde daha bir çok ünlü oyuncu rol alıyor. Filmi sinemada izledikten sonra yorumlarınızı yazarsanız filme gideceklere yol göstermiş olursunuz.

Tür: Yerli Filmler

Yapım: Türkiye 2013

IMDB Puanı: 6.8

Yönetmen: Mustafa Şevki Doğan

Oyuncular: İlker Ayrık , Selim Erdoğan , Oya Aydoğan , Algı Eke , Açelya Elmas

Etiketler: , , , ,

YORUMLAR Yorum Yapmak Istermisiniz ?