Sitemizde şuan toplam 438 film bulunmaktadır.

Mc Dandik izle (FRAGMAN)

4
( Yüksek Kalite )

Mc Dandik izlemek isteyenler için film sitemizde Fragman halindedir.

FILM BILGILERI 4 ay önce eklendi
Mc Dandik izle (FRAGMAN)

Adı kadar, yaşamı da bir garip olan Dandik, yeni doğduğu zamanlar polisler tarafından camide bulunarak, ismini polislerden almaktadır. Bu andan itibaren öksüz ve yetim bir çocuk olarak yaşamını sürdüren Dandik, zorlu yaşantısı süresince hep zorluklar ile çetin mücadelelere girmek zorunda kalmış ve bu mücadelelerin her birinden tek başına başarılı bir şekilde kazanmıştır.
Bu arada Mc Dandik müzik ve beklenmedik bir aşk için vereceği yeni sınavlar onu bekliyordur. Günün birinde beraber büyüdüğü ancak bir zaman sonra ayrılmak zorunda kaldığı çocukluk aşkı Aslı ile tesadüfi bir şekilde karşılaşır. Bu andan sonra hayatı tümü ile değişecektir.
Ancak Aslı’nın peşinde ona kafayı takmış olan ve senet imzalatmış olan kötü bir adam bulunmaktadır. Dandik Aslı için bu adam ile mücadele etmek zorunda kalan Mc Dandik tehlikeli bu adama senet’i ödemek için en iyi yaptığı şeyi müziği deneyecektir.
En iyi dostu olan Fiko ile birlikte Aslı için mücadele etmek isteyen Dandik, bir müzik yarışmasına katılırlar. Aynı anda da Mc Dandik kaliteli bir müzik olmasına karşın piyasadan aldığı darbeler ve yediği kazıklar neden ile piyasaya küsmüş bir adamı Fiko ile birlikte aramaya başlar.
Mc Dandik izlemeyenler için filmin IMDB puanı gerçekten çok düşük. Aslında Mc Dandik filmi izlemek isteyenler filmin oyuncu kadrosuna baktıklarında bir çok tanıdık ismi görebilecekler. Bence bu puana takılı kalmadan film izlenmeli ve herkes kendi kararını kendisi vermeli.

Tür: Yerli Filmler

Yapım: Türkiye 2013

IMDB Puanı: 3,2

Yönetmen: Ragga Oktay

Oyuncular: Sümer Tilmaç , Lemi Filozof , Ragga Oktay , Özay Fecht , Gülüm Baltacıgil

Etiketler: , , , ,

YORUMLAR Yorum Yapmak Istermisiniz ?