Sitemizde şuan toplam 438 film bulunmaktadır.

Neredesin Süperman izle

15
( Yüksek Kalite )

FILM BILGILERI 5 ay önce eklendi
Neredesin Süperman izle

Özellikle Türkiye’de vizyona giren güncel ve yeni filmlerin yapım yerlerine bakıldığında, var olan Hollywood etkisinden ve hegemonyasından kurtularak, Avrupa sinemasının kaliteli yapımların çok daha büyük bir ilgi gördüğü görülebilmektedir. Bu noktada Avrupa sinemasının çok başarılı bir şekilde işlemekte olduğu dram türündeki filmlere son örneği olan Neredesin Süpermen izle seçeneği ile online olarak izlenebilmektedir.
Dram türüne, Avrupa sinemasının yaklaşımını bu sayede evinize taşıyabilme olanağınız bulunmaktadır. Avrupa sinemasının başarılı yönetmenlerinden bir tanesi olan Karzan Kader gözü ile çekilen Neredesin Süpermen filminde, 1990 senesinde pek de yaşanması güç olan Irak’ta ki evsiz kardeş 7 yaşındaki Zana ve 10 yaşındaki Dana’nın Superman filmlerinden etkilenerek Amerika’ya gidip Superman ‘le yaşamak istediklerine karar vermesi ile duygu dolu film başlamaktadır.
Acıklı ve oldukça duygu yüklü olan Neredesin Süpermen izle seçeneği ile online olarak izlenebilmektedir. Neredesin Süpermen filminde Zana cezalandırmasını istediği insanların listesini yaparken, Dana ise planın somut kısmı olan para, pasaport ve ulaşım ile ilgilenmektedir. Ne yazık ki bunların hiçbirine sahip değildirler ama yine de hayallerini takip etmeye karar verirler.

Tür: Dram Filmleri

Yapım: İsveç, Finlandiya, Irak 2012

IMDB Puanı: 6.7

Yönetmen: Karzan Kader

Oyuncular: Zamand Taha, Sarwar Fazil

Etiketler: , ,

YORUMLAR Yorum Yapmak Istermisiniz ?